Menu
Strona główna > Regulamin

Regulamin

  1. Zawartość serwisu internetowego Auto Global Sp. z o.o., opublikowanego w pod adresem www.autogl.pl ma charakter wyłącznie informacyjny, służący zapoznaniu Państwa z zakresem naszej działalności na polskim rynku.
  2. Korzystanie z serwisu internetowego www.autogl.pl znacza, że akceptują Państwo niniejszy Regulamin.
  3. Ochronie prawem autorskim oraz innymi przepisami dotyczącymi ochrony własności intelektualnej podlegają wszystkie: teksty, zdjęcia, grafika, pliki dźwiękowe, pliki z animacją, pliki video i ich układ w serwisie www.autogl.pl. W stosunku do wszystkich w/w obiektów zabronione jest kopiowanie w celach komercyjnych lub w celu dalszego rozpowszechniania oraz modyfikowanie lub umieszczanie na innych stronach internetowych. Niektóre podstrony serwisu internetowego www.autogl.pl zawierają również materiały, objęte prawami autorskimi innych podmiotów, które udostępniły je do umieszczenia na stronach internetowych.
  4. W serwisie internetowym www.autogl.pl publikowane są aktualne informacje na temat oferty i działalności Auto Global Sp. z o.o., nie możemy jednak wykluczyć wystąpienia jednostkowych przypadków publikacji informacji nieaktualnych lub niekompletnych, w szczególności w związku ze zmianami oferty handlowej Auto Global Sp. z o.o... Wszelkie informacje uzyskane w serwisie www.autogl.pl na temat oferty i działalności na rynku Auto Global Sp. z o.o.. oraz Partnerów Biznesowych Auto Global Sp. z o.o.. należy zweryfikować bezpośrednio w siedzibie Auto Global Sp. z o.o..
  5. Wszelkie informacje dotyczące cen oraz opisów produktów, towarów i usług zawarte w witrynie www.autogl.pl mają charakter wyłącznie informacyjny, w szczególności nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i następnych Kodeksu Cywilnego, ani zapewnienia, o którym mowa w art. 5561 § 1 punkt 2 oraz art. 5561 § 2 Kodeksu Cywilnego, ani oświadczenia gwarancyjnego, o którym mowa w art. 577 § 1 Kodeksu Cywilnego. Informacje cenowe są cenami sugerowanymi i mają charakter niewiążącej rekomendacji. Należy pamiętać, że niektóre elementy wyposażenia pojazdów opisane w serwsiei mogą być niedostępne lub dostępne tylko za dodatkową opłatą. Ponadto specyfikacje pojazdów mogą ulegać zmianie, a na zdjęciach mogą być przedstawiane pojazdy z elementami wyposażenia dodatkowego lub z elementami, których specyfikacja uległa zmianie.
  6. Niniejszy Regulamin w zakresie ochrony danych osobowych Użytkowników serwisu internetowego www.autogl.pl stosuje postanowienia zawarte w Polityce Prywatności serwisu internetowego www.autogl.pl dostępnej pod adresem: https://www.autogl.pl/polityka-prywatnosci/ oraz przepisy Ustawy z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.
  7. Ograniczenie odpowiedzialności – zasady i warunki odpowiedzialności związane z użytkowaniem serwisu internetowego www.autogl.pl określa ustawa z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. 2013, nr 1422 z późniejszymi zmianami).

Auto Global Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie przy ul. Kosiarzy 8, 30-731 Kraków, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia, XI Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000616094, o numerze NIP: 679-312-76-19, numerze REGON: 364357102Mamy na miejscu 0 samochody
Sprzedaliśmy 0 samochodów
Właśnie sprzedajemy 0 samochody
Mamy w ofercie 0 samochodów
x TA STRONA UŻYWA PLIKÓW COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.